Klaus.cz


Hlavní strana » Rozhovory


Václav Klaus a Vladimír Mečiar ve vile Tugendhat po třiceti letech od rozdělení Československa

Rozhovory, 4. 7. 2022

Václav Klaus se společně s bývalým předsedou vlády Slovenské republiky Vladimírem Mečiarem ve čtvrtek dne 30. června 2022 zúčastnil diskuse slovenské veřejnoprávní televize konané u příležitosti zahájení rozhovorů, které před třiceti lety vedly k rozdělení ČSFR.

celý článek »

Václav Klaus v 19. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 26. 6. 2022

Václav Klaus byl hostem 19. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus v Pressklubu Frekvence 1 o kauze STAN, nejhorší vládě i zájemcích o prezidentskou funkci

Rozhovory, 21. 6. 2022

Václav Klaus byl v pondělí dne 20. června 2022 hostem Luboše Procházky ve vysílání pořadu Pressklub na rádiu Frekvence 1.

celý článek »

Václav Klaus v 18. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 4. 6. 2022

Václav Klaus byl hostem 18. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus v 17. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 15. 5. 2022

Václav Klaus byl hostem 17. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus v 16. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 23. 4. 2022

Václav Klaus byl hostem 16. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus byl hostem pořadu Pressklub na rádiu Frekvence 1

Rozhovory, 20. 4. 2022

Václav Klaus byl v úterý dne 20. dubna 2022 hostem moderátorky Heleny Šulcové ve vysílání pořadu Pressklub na rádiu Frekvence 1.

celý článek »

Václav Klaus v pořadu K Věci televize CNN Prima News

Rozhovory, 8. 4. 2022

Václav Klaus byl v pátek dne 8. dubna 2022 hostem v pořadu televize CNN Prima News - K Věci. S moderátorkou Lucií Hrdličkovou hovořil o válce na Ukrajině, o efektivitě sankcí proti Rusku i o postoji maďarského premiéra Viktora Orbána.

celý článek »

Václav Klaus v 15. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 2. 4. 2022

Václav Klaus byl hostem patnáctého dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Rozhovor Václava Klause pro Lidové noviny o dopadech války na Ukrajině

Rozhovory, 19. 3. 2022

Čím žijete v těchto dnech?

Žiju Ukrajinou. Tragédií na Ukrajině. Nežiju ale ve vzduchoprázdnu, žiju i reakcemi české politiky a českých médií na Ukrajinu. Přišla jste ve chvíli, kdy mi opravdu buší srdce a nevím, co mám dělat. Otevřel jsem jeden z dnešních deníků a objevil tam dvoustránku o válce na Ukrajině s nadpisem, který snad odráží výrok nějakého skutečného Ukrajince, ale je to nadpis tohoto českého deníku, nikoliv toho Ukrajince. Ten na dvou stránkách roztažený nadpis zní Rusové budou hnojivo pro naši černozem.

celý článek »

| starší články »


Jdi na začátek dokumentu