Klaus.cz


Hlavní strana » Rozhovory


Václav Klaus v 17. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 15. 5. 2022

Václav Klaus byl hostem 17. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus v 16. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 23. 4. 2022

Václav Klaus byl hostem 16. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus byl hostem pořadu Pressklub na rádiu Frekvence 1

Rozhovory, 20. 4. 2022

Václav Klaus byl v úterý dne 20. dubna 2022 hostem moderátorky Heleny Šulcové ve vysílání pořadu Pressklub na rádiu Frekvence 1.

celý článek »

Václav Klaus v pořadu K Věci televize CNN Prima News

Rozhovory, 8. 4. 2022

Václav Klaus byl v pátek dne 8. dubna 2022 hostem v pořadu televize CNN Prima News - K Věci. S moderátorkou Lucií Hrdličkovou hovořil o válce na Ukrajině, o efektivitě sankcí proti Rusku i o postoji maďarského premiéra Viktora Orbána.

celý článek »

Václav Klaus v 15. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 2. 4. 2022

Václav Klaus byl hostem patnáctého dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Rozhovor Václava Klause pro Lidové noviny o dopadech války na Ukrajině

Rozhovory, 19. 3. 2022

Čím žijete v těchto dnech?

Žiju Ukrajinou. Tragédií na Ukrajině. Nežiju ale ve vzduchoprázdnu, žiju i reakcemi české politiky a českých médií na Ukrajinu. Přišla jste ve chvíli, kdy mi opravdu buší srdce a nevím, co mám dělat. Otevřel jsem jeden z dnešních deníků a objevil tam dvoustránku o válce na Ukrajině s nadpisem, který snad odráží výrok nějakého skutečného Ukrajince, ale je to nadpis tohoto českého deníku, nikoliv toho Ukrajince. Ten na dvou stránkách roztažený nadpis zní Rusové budou hnojivo pro naši černozem.

celý článek »

Odpovědi Václava Klause v poledních Televizních novinách TV Nova dne 16. března 2022

Rozhovory, 16. 3. 2022

Co říkáte na cestu pana premiéra Fialy na Ukrajinu?

Nerad silně komentuji něco, o čem vím jenom z několika mediálních stručných informací. Nedovedu si přesně představit, co konkrétního tam bylo domluveno. Když nevím nic konkrétního, musím zůstat u toho, že to bylo symbolické gesto vyjadřující postoje občanů těch tří zemí, jejichž premiéři tam vyjeli. Je to třeba chápat v tomto smyslu, to je moje základní teze.

celý článek »

Václav Klaus ve 14. díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 12. 3. 2022

Václav Klaus byl hostem čtrnáctého dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus v Prostoru X o válce na Ukrajině

Rozhovory, 10. 3. 2022

Václav Klaus byl ve středu dne 9. března 2022 hostem pořadu Prostor X, který vysílá studio týdeníku Reflex. S moderátorem Čestmírem Strakatým diskutoval o válce na Ukrajině, o Rusku, o Putinovi, ale i o roli Západu v současném konfliktu, o vyznamenání pro ukrajinského prezidenta, nebo o problematice uprchlictví a sankcí.

celý článek »

Václav Klaus ve třináctém díle pořadu televize XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 19. 2. 2022

Václav Klaus byl hostem třináctého dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Xaverem Veselým.

celý článek »

| starší články »


Jdi na začátek dokumentu