Klaus.cz


Hlavní strana » Rozhovory


Václav Klaus ve 51. díle pořadu XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 12. 5. 2024

Václav Klaus byl hostem 51. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým.

celý článek »

Václav Klaus v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News

Rozhovory, 5. 5. 2024

Václav Klaus byl v neděli dne 5. května 2024 hostem ve vysílání diskusního pořadu Partie Terezie Tománkové, který vysílá televize Prima na svém zpravodajském kanále CNN Prima News.

celý článek »

Václav Klaus v pořadu 90' ČT24 ke kondici české ekonomiky

Rozhovory, 23. 4. 2024

Václav Klaus byl v pátek dne 19. dubna 2024 hostem pořadu 90' zpravodajské televize ČT24. Společně s dalšími odbornými hosty zde hodnotili kondici české ekonomiky, její výhled a podmínky pro vymanění se ze současné chronické stagnace.  

celý článek »

Václav Klaus pro Lidové noviny o své nové knize „Dílčí reformy jsou málo, řešením je systémová změna“

Rozhovory, 19. 4. 2024

Česko potřebuje hlubokou koncepční systémovou změnu. Po té ovšem není poptávka ani mezi politiky, ani mezi veřejností. A Evropská unie by nám takovou změnu v žádném případě nedovolila, říká v rozhovoru pro Lidovky.cz bývalý prezident, premiér a také hlavní strůjce polistopadové ekonomické transformace Václav Klaus.

celý článek »

Václav Klaus na CNN Prima News o své nové knize "Dílčí reformy jsou málo, řešením je systémová změna"

Rozhovory, 14. 4. 2024

Václav Klaus byl v úterý dne 9. dubna 2024 hostem v pořadu Co na to vaše peněženka, který vysílá zpravodajská televize CNN Prima News. S moderátorem diskutovali obsah nové knihy Václav Klause "Dílčí reformy jsou málo, řešením je systémová změna", která analyzuje příčiny současné ekonomické stagnace České republiky a přináší sérii návrhů, jak se z této stagnace vymanit.

celý článek »

Václav Klaus ve 50. díle pořadu XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 13. 4. 2024

Václav Klaus byl hostem 50. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV. S moderátorem Lubošem Xaverem Veselým tentokrát hovořili o slovenských prezidentských volbách, ale i o potřebě systémové zněny v přístupu k veřejným financím a hospodářské politice.

celý článek »

Václav Klaus ve speciálním vysílání CNN Prima News k prezidentským volbám na Slovensku

Rozhovory, 24. 3. 2024

Václav Klaus byl v sobotu dne 23. března 2024 hostem ve speciálním vysílání zpravodajské televize CNN Prima News. S moderátorkou Terezií Tománkovou diskutovali česko-slovenské vztahy, ale také možné přístupy k ukončení konfliktu na Ukrajině.

celý článek »

Václav Klaus ve 49. díle pořadu XTV: Pane prezidente!

Rozhovory, 24. 3. 2024

Václav Klaus byl hostem 49. dílu speciálního pořadu Pane prezidente! internetové televize XTV. S moderátorem Lubošem Xaverem Veselým tentokrát hovořili o česko-slovenské roztržce způsobené premiérem Fialou, o nadcházejícím 20. výročí vstupu České republiky do Evropské unie, ale i o latentních pokusech poškodit V4 ze strany vedení EU.

celý článek »

Václav Klaus pro denník Štandard: Som nervózny zo stavu Ameriky. Dostáva sa do zle riešiteľných situácií, môže to vyvolať veľký konflikt

Rozhovory, 14. 3. 2024

Keď Václav Klaus navštívil redakciu Štandardu, jeho program mal dva body. Asi 90-minútovú diskusiu s pozvanými hosťami a krátky rozhovor pre čitateľov Štandardu. V ňom sme s pánom prezidentom rozoberali konflikt medzi Fialom a Ficom, ale najmä riziko vzniku veľkej vojny s Ruskom.

celý článek »

Václav Klaus na ČT24 v debatě s Milošem Zemanem o 25. výročí vstupu ČR do NATO

Rozhovory, 13. 3. 2024

Václav Klaus byl v úterý dne 12. března 2024 hostem speciálního vysílání pořadu Události, komentáře České televize, v němž společně s Milošem Zemanem debatovali o vstupu České republiky do NATO před 25. lety, ale také o válce o Ukrajině a o možnostech jejího ukončení.

celý článek »

| starší články »


Jdi na začátek dokumentu